Banery reklamowe katowice

Polska tonie w reklamach

Przestrzeń publiczna w Polsce pozostawia niezwykle dużo do życzenia. W dużej mierze jest to rzecz jasna wywołane długim czasem komunizmu, który wypaczył nie tylko wizerunek ulic, jednostek mieszkalnych, ale także sposób spostrzegania dobra wspólnego przez nas samych. I tutaj na nieszczęście powinno się skierować uwagę na jedną kwestię, którą dość łatwo dałoby się u nas naprawić, jednakowoż tak się nie dzieje – wszędobylskie, koszmarnie założone reklamy.
Z jednej strony każdy z nas w pewien sposób zauważa, iż często ulice wyglądają jak śmietniki a nieraz niemal każda wolna przestrzeń pokryta jest przez przekrzykujące się obopólnie reklamy obuwia lub obróbek blacharskich. Narzekamy na to… a w następnej kolejności otwieramy własną firmę i istotnie pragniemy, by była jak w największym stopniu dostrzegalna! No co, przecież to moja firma, moja osobista, musi być widoczna, muszę mieć odbiorców, no co, ja nie będę miał?
I dzięki temu Polska tonie, a my zatapiamy się wraz z nią, dlatego, że ludzie osaczeni brzydką przestrzenią stają się podirytowani oraz z czasem rozgoryczeni. Latem nie wpływa to na nas tak intensywnie, jednakże w listopadzie… Gdyby jeszcze miasta wyglądały bardzo dobrze, a tutaj Banery Reklamowe Katowice połyskują w neonowych odcieniach, a Ogłoszenia Gdańsk w źle dostrojonych do siebie barwach. Wszyscy chcą taniej i głośniej, a na nieszczęście nie jest to odpowiednia droga do celu.
Szczęśliwie zaczyna się robić nieznacznie lepiej, jeśli chodzi o witryny. Kawiarnie a przy tym restauracje inwestują w interesujący szyld, zgodny z maksymami estetyki, bowiem wiedzą, że jeżeli będzie on do chrzanu, nie przyciągnie zbytnio wielu odbiorców. Ich ulotki też stają się coraz to lepsze. Czas, by z reklamami firm stało się podobnie.